Taśmy pakowe

W naszej ofercie znajdują sie taśmy pakowe zarówno ręczne jak i maszynowe

Taśmy pakowe

Taśmy ostrzegawcze

W celu poszerzenia oferowanego asortymentu wprowadziliśmy ostatnio do swojej oferty taśmy ostrzegawcze

Taśma ostrzegawcza

Taśmy z nadrukiem

Nasza firma ma możliwość wykonania dla Państwa taśmy pakowej z nadrukiem reklamowych

Taśmy z nadrukiem

Taśmy specjalistyczne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę taśm specjalistycznych

Taśmy specjalistyczne

Taśmy plombujące

Taśmy opakowaniowe plombujące służą do zamykania kartonów, jednocześnie zabezpieczając je przed otwarciem

Taśma klejąca z nadrukiem

Zapraszamy do współpracy

Szanowni Państwo,

Miło nam Was powitać na naszych stronach. Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w taśmach klejących, zarówno pakowych jak i specjalistycznych. W naszej ofercie znajdują sie również taśmy z nadrukiem, produkowane specjalnie pod wymagania klienta, jak i taśmy ostrzegawcze.

Obsługujemy klientów w całej Polsce, jak również w Czechach oraz na Węgrzech.

Nasze wieloletnie doświadczenie, oraz wykwalifikowana kadra zapewniają profesjonalną osługę na każdym etapie współpracy. Służymy również profesjonalnym doradztwiem w zakresie opakowań i materiałów opakowaniowych.

Zapewniamy szeroki asortyment produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy PCV, które charakteryzują się wysoką elastycznością i odpornością na czynniki chemiczne. Stosuje się je m.in. podczas remontu. Oferujemy także taśmy dwustronne na nośniku PP, które wykorzystuje się do prostych prac domowych. Przydają się również w zakładach produkcyjnych, warsztatach samochodowych. Chętnie wybierane są również taśmy pakowe, które polecane są firmom zajmującym się sprzedażą lub też organizacją przeprowadzek. Używa się ich również w magazynach oraz halach produkcyjnych. Charakteryzują się wysoką przyczepnością, dlatego z powodzeniem można je stosować na gładkich, jak i chropowatych powierzchniach.
W naszym asortymencie znajdą Państwo również taśmy specjalistyczne, które sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu. Posiadamy zarówno taśmy wzmocnione włóknem szklanym, jak również wodoodporne.  Nowością w naszej ofercie są taśmy ostrzegawcze z LDPE, dostępne w kolorach biało-czerwonym lub żółto-czarnym. Oferujemy także taśmy plombujące, które są popularne wśród firm kurierskich. Zabezpieczają przesyłki przed otwarciem przez niepowołane osoby. Jeśli zależy Państwu na promocji firmy, warto postawić na taśmy z nadrukiem. Są one niezwykle funkcjonalne, gdyż oprócz standardowego zastosowania, można je także wykorzystać do budowania pozytywnego wizerunku marki. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do współpracy.

 

Produkty

tasma_malarska.jpgtasmy_z_nadrukiem.jpgtasma_pakowa.jpgtasma_dwustronna.jpgtasma_blue_mask.jpgtasma_duct.jpgtasma_tynkarska.jpgtasma_wzmocniona_filament.jpgtasma_gold.jpgtasma_plombujaca_1.jpgtasma_plombujaca_2.jpgtasma_aluminiowa.jpg