Taśmy pakowe

W naszej ofercie znajdują sie taśmy pakowe zarówno ręczne jak i maszynowe

Taśmy pakowe

Taśmy ostrzegawcze

W celu poszerzenia oferowanego asortymentu wprowadziliśmy ostatnio do swojej oferty taśmy ostrzegawcze

Taśma ostrzegawcza

Taśmy z nadrukiem

Nasza firma ma możliwość wykonania dla Państwa taśmy pakowej z nadrukiem reklamowych

Taśmy z nadrukiem

Taśmy specjalistyczne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę taśm specjalistycznych

Taśmy specjalistyczne

Taśmy plombujące

Taśmy opakowaniowe plombujące służą do zamykania kartonów, jednocześnie zabezpieczając je przed otwarciem

Taśma klejąca z nadrukiem

Taśmy plombujące

Istotne miejsce w naszej ofercie zajmują taśmy plombujące, które służą do zamykania kartonów, a jednocześnie zabezpieczają je przed otwarciem przez osoby niepożądane. Tego typu produkty szczególną popularnością cieszą się w firmach kurierskich oraz sklepach wysyłkowych, dla których ważne jest bieżące weryfikowanie stanu paczki i dostarczenie jej do odbiorcy w nienaruszonej formie. Taśmy plombujące doskonale sprawdzają się zatem podczas transportu czy procesów magazynowania, kiedy przesyłki są narażone na liczne niekorzystne czynniki, a także przechodzą przez ręce wielu osób.

Na pierwszy rzut oka taka taśma niczym się nie wyróżnia – posiada standardowy rozmiar i kolor, w związku z czym wygląda jak tradycyjna taśma pakowa. Jednak wraz z jej odklejeniem na kartonie pojawia się napis OPENED ABIERTO OUVERT APERTO GEOFFNET, widoczny na całej szerokości paska. Można uznać ten produkt za wyjątkowy przykład taśmy dwustronnej, ponieważ ściągamy wyłącznie wierzchnią warstwę, której dodatkowo nie możemy ponownie nakleić na karton. Na poniższych zdjęciach dokładnie widać, w jaki sposób taśma chroni zapakowany towar. Jej dużym atutem jest również wytrzymałość – zaklejone nią kartony z pewnością przetrwają każdy transport, taśma się nie rozrywa i nie odkleja. Poza tym jednak stanowi funkcję zabezpieczającą. Po otrzymaniu przesyłki z widocznym na taśmie napisem powinniśmy spodziewać się, że towar w środku mógł zostać uszkodzony, a wówczas stan taśmy może stanowić dodatkowy argument podczas składania reklamacji.

Zabezpieczenie każdej przesyłki

Istnieje wiele różnych metod zabezpieczania paczek przed zewnętrzną ingerencją w taki sposób, aby mieć pewność, że dostarczony pakunek nie został naruszony. Jest to ważne zarówno z powodu możliwości reklamacji w przypadku uszkodzenia towaru, ale również ze względu na zachowanie prywatności odbiorcy oraz nadawcy.
Taśma plombująca jest pod tym kątem rozwiązaniem pozwalającym na jednoznaczne stwierdzenie otwarcia paczki. Próba jej odklejenia zawsze pozostawia niezbywalne ślady, które dają jasny sygnał o naruszeniu towaru. Ponadto taśmy tej nie da się ponownie nakleić w te samo miejsce, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed postronnymi osobami.
Ten produkt można zastosować wszędzie tam, gdzie tylko zachodzi taka potrzeba. Taśma plombująca sprawdzi się także przy zabezpieczaniu dokumentów, ale również drzwi czy szafek. Dlatego właśnie jest bardzo przydatna zarówno dla wielu branż, jak i dla indywidualnych klientów.
Zainteresowanych naszą ofertą taśm plombujących zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Z chęcią pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązania.

Produkty

tasma_wzmocniona_filament.jpgtasma_tynkarska.jpgtasma_pakowa.jpgtasma_duct.jpgtasma_plombujaca_1.jpgtasma_gold.jpgtasma_aluminiowa.jpgtasma_blue_mask.jpgtasmy_z_nadrukiem.jpgtasma_dwustronna.jpgtasma_malarska.jpgtasma_plombujaca_2.jpg