Taśmy pakowe

W naszej ofercie znajdują sie taśmy pakowe zarówno ręczne jak i maszynowe

Taśmy pakowe

Taśmy ostrzegawcze

W celu poszerzenia oferowanego asortymentu wprowadziliśmy ostatnio do swojej oferty taśmy ostrzegawcze

Taśma ostrzegawcza

Taśmy z nadrukiem

Nasza firma ma możliwość wykonania dla Państwa taśmy pakowej z nadrukiem reklamowych

Taśmy z nadrukiem

Taśmy specjalistyczne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę taśm specjalistycznych

Taśmy specjalistyczne

Taśmy plombujące

Taśmy opakowaniowe plombujące służą do zamykania kartonów, jednocześnie zabezpieczając je przed otwarciem

Taśma klejąca z nadrukiem

Taśmy ostrzegawcze

W celu poszerzenia oferowanego asortymentu wprowadziliśmy ostatnio do swojej oferty taśmy ostrzegawcze. Są one wykonane z LDPE i nie zawierają kleju. Poza standardowymi produktami (taśma biało-czerwona lub żółto-czarna) istnieje możliwość zamówienia takiej taśmy z własnym nadrukiem.

Taśmy ostrzegawcze są przydatne wszędzie tam, gdzie trzeba odgrodzić teren i przestrzec przed przekraczaniem określonego miejsca. Mogą to być zarówno place budowy, jaki i ciągi komunikacyjne, imprezy muzyczne i sportowe. Dzięki nim można dobrze zabezpieczyć różne miejsca zgodnie ze wszystkimi przepisami BHP.

Wyrazisty kolor to podstawa

Nasza oferta obejmuje taśmy ostrzegawcze biało-czerwone, które z pewnością spełnią te wymagania. Są dobrze widoczne, a barwy dają postronnym obserwatorom jasny komunikat o zakazie wstępu. Użycie taśm ostrzegawczych w różnych sytuacjach z pewnością pomoże utrzymać bezpieczeństwo przypadkowym osobom. Ponadto możemy wyprodukować taśmy z nadrukiem wedle indywidualnych potrzeb.
Jeśli ma to być mocna taśma ostrzegawcza cennik powinien to odzwierciedlać. Nasze produkty są konkurencyjne pod tym względem – zarówno wytrzymałe, jak i atrakcyjne cenowo. Taśma ostrzegawcza biało czerwona jest też bardzo łatwa w aplikacji. Pozwala zastosować ją w każdej sytuacji.
Zachęcamy do przejrzenia naszego cennika taśm ostrzegawczych. Zainteresowanych nabyciem produktu zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych danych prosimy o przesłanie zapytania ofertowego.

Produkty

tasma_tynkarska.jpgtasma_malarska.jpgtasma_aluminiowa.jpgtasma_pakowa.jpgtasma_plombujaca_1.jpgtasma_plombujaca_2.jpgtasma_dwustronna.jpgtasma_wzmocniona_filament.jpgtasma_gold.jpgtasma_duct.jpgtasma_blue_mask.jpgtasmy_z_nadrukiem.jpg