Taśmy pakowe

W naszej ofercie znajdują sie taśmy pakowe zarówno ręczne jak i maszynowe

Taśmy pakowe

Taśmy ostrzegawcze

W celu poszerzenia oferowanego asortymentu wprowadziliśmy ostatnio do swojej oferty taśmy ostrzegawcze

Taśma ostrzegawcza

Taśmy z nadrukiem

Nasza firma ma możliwość wykonania dla Państwa taśmy pakowej z nadrukiem reklamowych

Taśmy z nadrukiem

Taśmy specjalistyczne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę taśm specjalistycznych

Taśmy specjalistyczne

Taśmy plombujące

Taśmy opakowaniowe plombujące służą do zamykania kartonów, jednocześnie zabezpieczając je przed otwarciem

Taśma klejąca z nadrukiem

Taśmy z nadrukiem

Nasza firma ma możliwość wykonania dla Państwa taśmy pakowej z nadrukiem reklamowym. Proponujemy zarówno taśmy maszynowe, jak i ręczne, z nadrukiem do trzech kolorów. Minimalna ilość zamówienia taśmy ręcznej wynosi 360 rolek, przy taśmie maszynowej minimalna ilość nie jest jednoznacznie określona.
Taśma z napisem czy grafiką może stanowić skuteczny element wspierający organizowane działania marketingowe. Dowolnie wybrany napis (np. z nazwą firmy i kluczowym mottem) poprzez zastosowanie takich rozwiązań jak taśma klejąca z nadrukiem będzie widoczny na wszystkich wysłanych przez Państwa paczkach, co w dużym stopniu przyczyni się do rozpowszechnienia informacji o danym przedsiębiorstwie. Z naszej strony możemy zagwarantować produkt wysokiej jakości i o schludnym wyglądzie, dzięki czemu taśma pakowa będzie w doskonały sposób wspierać budowanie rzetelnego wizerunku Państwa marki w opinii klientów.

Taśmy do pakowania z napisami

Konsumenci coraz większą uwagę zwracają dziś na detale i doceniają starania o zachowanie profesjonalizmu w każdym zakresie, dlatego warto umacniać pozytywny odbiór firmy w publicznej świadomości wszystkimi metodami. Ponadto taśma z nadrukami może być nośnikiem cennym informacji o towarze i jego właściwościach. Przedstawiciele sklepów wysyłkowych chcą często, by oprócz tradycyjnych napisów taśma klejąca zawierała dodatkowo komunikat np. „Uwaga szkło”.

Współpracując z firmami różnej wielkości i reprezentujących wiele branż obserwujemy trend, że obecnie należy zadbać nie tylko o rozwijanie strategii sprzedażowych, ale także o zapewnienie klientom m.in. estetycznych i wytrzymałych opakowań, a taśmy klejące z nadrukiem są w tym zakresie bardzo popularne. Ponadto dzięki odporności na zrywanie i działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych taśmy z nadrukiem posiadają dodatkowo szerokie zastosowanie praktyczne. W przypadku składania zapytania ofertowego na takie produkty jak taśmy z logiem, napisami czy grafikami, należy podać następujące parametry:

ilość kolorów nadruku – prosimy wskazać wartość od 1 do 3. Kolory najlepiej określić według wzornika Pantone (jeśli go Państwo nie posiadają, postaramy się dobrać kolor na podstawie identyfikacji oczekiwań);

kolor tła – taśmy standardowo mają białe tło, jednak jeśli klient życzy sobie inne, uznajemy to za jeden, dodatkowy kolor (nie dotyczy zamówienia na tło bezbarwne);

ilość sztuk – realizujemy zamówienia na dowolną ilość taśm z nadrukiem (czasem mogą obowiązywać limity w ramach minimalnej ilości);

miejsce dostawy – wyprodukowane zgodnie z zamówieniem taśmy pakowe z nadrukiem wysyłamy w odpowiednio zabezpieczonych paczkach w dowolne miejsce w kraju i na świecie (szczegółowy cennik dostaw dostarczymy Państwu w odpowiedzi na zapytanie ofertowe);

termin realizacji – zawsze dbamy o szybki przebieg zlecenia, chcąc, by taśmy klejące z nadrukiem dotarły do Państwa jak najszybciej. Konkretny termin uzgadniamy z klientem po analizie zgłoszenia.

Taśmy z nadrukiem służą nie tylko do promocji firmy, ale również do odpowiedniego zabezpieczenia przesyłek. Dzięki nim transport oraz przechowywanie stają się bezpieczniejsze.
Taśma klejąca z nadrukiem może również zawierać informacje dotyczące zawartości (np. „Uwaga! Szkło”). Z tego powodu jest bardzo przydatna w wielu różnych sytuacjach. Taśma pakowa z nadrukiem pozwala zachować uwagę postronnym osobom, które przenoszą opakowanie.
To tani i sprawdzony sposób na reklamę. Z tego względu taśma klejąca z logo jest bardzo często wykorzystywana w wielu firmach. Stanowi czytelny sygnał o profesjonalizmie przedsiębiorstwa i pozwala na zwiększenie rozpoznawalności marki.
Taśma samoprzylepna z nadrukiem jest bardzo łatwa w aplikacji, jednocześnie będąc stabilnym zabezpieczeniem. Dlatego właśnie te produkty z napisami są najpopularniejszym wyborem wśród konsumentów.
Jeśli zainteresuje Państwa nasza oferta różnorodnych taśm, to prosimy o kontakt – ustalimy szczegóły, aby spełniła ona wszystkie indywidualne wymagania.

Zapraszamy do współpracy. Chętnie dostosujemy swoją ofertę tak, aby przygotowana specjalnie na Państwa życzenie taśma spełniała wszystkie wymagania.

Produkty

tasma_pakowa.jpgtasma_blue_mask.jpgtasma_dwustronna.jpgtasma_plombujaca_1.jpgtasma_aluminiowa.jpgtasma_plombujaca_2.jpgtasma_tynkarska.jpgtasma_duct.jpgtasma_gold.jpgtasmy_z_nadrukiem.jpgtasma_malarska.jpgtasma_wzmocniona_filament.jpg