Taśmy pakowe

W naszej ofercie znajdują sie taśmy pakowe zarówno ręczne jak i maszynowe

Taśmy pakowe

Taśmy ostrzegawcze

W celu poszerzenia oferowanego asortymentu wprowadziliśmy ostatnio do swojej oferty taśmy ostrzegawcze

Taśma ostrzegawcza

Taśmy z nadrukiem

Nasza firma ma możliwość wykonania dla Państwa taśmy pakowej z nadrukiem reklamowych

Taśmy z nadrukiem

Taśmy specjalistyczne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę taśm specjalistycznych

Taśmy specjalistyczne

Taśmy plombujące

Taśmy opakowaniowe plombujące służą do zamykania kartonów, jednocześnie zabezpieczając je przed otwarciem

Taśma klejąca z nadrukiem

Taśma PCV

Taśma z polichlorku winylu, czyli taśma PCV to popularne rozwiązanie o szerokim zastosowaniu w wielu branżach. Idealnie nadaje się przygotowania towaru do wysyłki i do zamykania opakowań, przez co często używa się je w transporcie i obecnie przydaje się w niemal każdej firmie produkcyjnej. Materiał PCV charakteryzuje się właściwościami termoplastycznymi, dużą wytrzymałością mechaniczną i odpornością na wilgoć. Dodatkową zaletą dla niektórych przedsiębiorstw jest niepodatność na działanie wielu rozpuszczalników. W przypadku składowania i transportu towaru szczególnie ważne jest to, że taśma nie rozciąga się wzdłużnie, dzięki czemu opakowanie pozostaje szczelnie zamknięte, na co ma wpływ też pokrycie mocnym klejem, który sprawdza się przy magazynowaniu w trudnych warunkach. Tego rodzaju taśma samoprzylepna jest wyjątkowo wygodna w stosowaniu, gdyż można ją ręcznie rozerwać. Do tego taśma PVC jest łatwa do zadruku, dzięki czemu może służyć jako nośnik reklamy na przesyłce.

Najważniejsze funkcje taśmy PVC:

- łączenie towaru podczas przygotowywania paczki,
- ochrona przed niepożądanym otwarciem,
- zapewnienie bezpieczeństwa podczas transportu.

Tworzymy najwyższej jakości taśmy PCV na zamówienie

Wraz z rozwojem branży zwiększyły się wymagania dotyczące specyfikacji technicznych taśm. Nasza firma zajmuje się produkcją taśm dostosowanych do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa i indywidualnych oczekiwań klientów. Taśma samoprzylepna PCV może być wykonana w różnych kolorach i rozmiarach. Dostarczamy także taśmy o dokładnie określonych właściwościach, m.in. trudnopalne, olejoodporne, cichobieżne itp. Na specjalne zamówienie klienta jesteśmy w stanie wykonać taśmę PCV z wybranym nadrukiem po dostarczeniu grafiki, na przykład taśmę z logo firmy. Produkowane przez naszą firmę taśmy z polichlorku winylu spełniają obowiązujące normy europejskie. Chętnie doradzimy naszym klientom w określeniu specyfikacji technicznej taśmy PCV, aby była ona dostosowana do danego zadania.

Produkty

tasma_plombujaca_1.jpgtasmy_z_nadrukiem.jpgtasma_malarska.jpgtasma_tynkarska.jpgtasma_duct.jpgtasma_pakowa.jpgtasma_wzmocniona_filament.jpgtasma_blue_mask.jpgtasma_aluminiowa.jpgtasma_dwustronna.jpgtasma_gold.jpgtasma_plombujaca_2.jpg